ARTEBEL - DECORATION STYLE

STİL SAHİBİ DEKORASYON PROJELERİ

Yaşadığınız, çalıştığınız, hatta eğlendiğiniz mekanlar Artebel imzasıyla yeni kimliklere kavuşuyor. Dokunduğu tüm projelerde güncel sanat, moda ve mimari akımlarını mekanın doğal yapısı ve mekan sahiplerinin kişisel beklentileriyle sentezleyen Artebel, böylece benzersiz mekanlar ortaya çıkarıyor. Her biri eşsiz ve ince bir zevki yansıtan bu mekanlar, yeni yüzleriyle adeta sınıf atlıyor.

Kişiselleştirilmiş Detaylarla Butik Dokunuş

Dekorasyon ve aydınlatma alanlarında kişiye ve mekana özel tasarımlar yaratmak üzere kurulan Artebel, ele aldığı ya da danışmanlığını yaptığı tüm projeleri butik bir anlayışla hayata geçiriyor.

Sunduğu kişiselleştirilmiş çözümler için “hayallerinizle sınırlı” diyen Artebel, bunun için mobilyadan aksesuara her türlü ahşap, kaplama, metal ve benzeri malzemelerin üretimini de sağlıyor.

Ayrıca; Artebel dekorasyonda çok önemli bir yer tutan kapı ve pencere aksamları konusunda Avrupa’da referans sayılabilecek Vervloet işbirliği içinde çalışıyor.Mekana özel kapı kulbu, tokmak, espanyolet gibi parçalarla sahip olduğunuz mekanın stiline yepyeni bir kapı aralıyor.

Artebel’in butik çözümleri arasında tekneler için üretilmiş özel tasarım pirinç aksesuarlar da göze çarpıyor.

Mekanlara Ruh Kazandıran Aydınlatma Çözümleri

Büyüleyici atmosferler yaratmada dekorasyonun önemli bir parçası olan aydınlatma da yine Artebel’in uzmanlık alanlarından biri… Aydınlatma tasarımı alanında kurulduğu günden beri ortaya çok sayıda çarpıcı örnek koyan Artebel’in bu başarısında, konuya sadece tasarım olarak değil, teknik açıdan da hakim bulunması yatıyor. Günümüz dekoratif aydınlatmasında artık vazgeçilmez bir çözüm olan fiber optik aydınlatmayı Türkiye’ye ilk getiren Artebel, bu konuda oldukça iddialı… Şirket bünyesinde sadece bu konuda hizmet veren uzman bir ekip bulunuyor.

Geniş Bir Tecrübe ve Uzman Bir Ekip Yanınızda

Artebel’in ortaya çıkardığı bu stil sahibi dekorasyon projeleri arasında marka ve şirket imajını güçlendiren/tamamlayan sayısız işyeri ve hayalleri süsleyen sayısız konut bulunuyor. Ev, otel, tekne, müze, galeri, restoran, gece klübü, havuz ya da bahçe… Artebel’in uzman ekibiyle yeni bir kimliğe kavuşturduğu proje tecrübesi ve birikimi geniş bir yelpazede yer alıyor.

En güzeli de, sahip olduğunuz bu yeni dünyanın Artebel Servis Desteği